Partner merytoryczny:

Organizatorzy:

  
           

Partner TechnicznyFirma Fizan jest jednym z potentatów na światowym rynku w produkcji kijów i sprzętu do nordic walking.

Fizan wyznacza nowe trendy, nieustannie ulepszając swoje produkty, wprowadzając innowacje i praktyczne rozwiązania. Kije tej marki tworzone są w całości we Włoszech, co gwarantuje ich najwyższą jakość, niezawodność i trwałość!

Partnerzy Strategiczni

Dla nas najważniejszy jest pacjent. Pragniemy skupić się na ochronie największej wartości, jaką jest zdrowie człowieka w sposób profesjonalny przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Wiemy, jak istotne jest pozytywne nastawienie pacjenta w procesie leczenia, dlatego naszych specjalistów cechują nie tylko wysokie kwalifikacje, lecz także indywidualne podejścia do chorego.Wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczny wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zapewni należytą opiekę Tobie i Twojej rodzinie.


Szczególną uwagę zwróciliśmy na stworzenie przyjaznego otoczenia, w którym każdy poczuje się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie. Szanując nasz wspólny czas, dołożyliśmy wszelkich starań, aby dobra organizacja pracy zarówno zespołu medycznego, jak i pozostałego personelu zapewniała najlepszą i najszybszą obsługę każdego pacjenta. W codziennej działalności staramy się także podnosić poziom świadomości zdrowotnej naszych pacjentów oraz promować zdrowy styl życia.

Nowoczesne Centrum Medyczne - neoMedica to połączenie prestiżu i profesjonalizmu. Nie brakuje w nim innowacyjnych i bezpiecznych metod leczenia.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie i satysfakcja pacjenta. Mamy nadzieję, że połączenie tak wysokiej jakości oferowanych usług wraz z luksusowym wystrojem wnętrz sprawi, że miejsce to będzie gwarancją Twojego sukcesu na każdym etapie leczenia. 

Happy Kids to szkoła językowa, która powstała z myślą o najmłodszych. Zajęcia kierowane są dla dzieci już od trzeciego roku życia. Naszym priorytetem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, tak aby od najmłodszych lat stał się on częścią ich codziennego życia . Naszą pasją jest praca z dziećmi, dlatego ponad to specjalizujemy się w organizacji eventów – pikniki rodzinne, animacja dla dzieci, urodzinki i wiele innych :)

 

 Agnieszka Tomaszewska jest dietetykiem klinicznym. Ukończyła dietetykę na Wydziale
 Lekarskim II, Uniwersytetu Medycznego, w Poznaniu. Swoje kwalifikacje wzbogaca o liczne
 uczestnictwa w konferencjach ogólnopolskich oraz szkoleniach dotyczących żywienia i
 dietetyki. Jest współautorką publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Dietetyka
 dla niej to nie tylko zawód, ale i pasja. Charakteryzuje się profesjonalnym i indywidualnym
 podejściu do każdego pacjenta. 


Partnerzy


POLAR  - Sport Konsulting jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Polar w Polsce. Założycielem firmy jest Ryszard Szul, którego wieloletnia praktyka trenerska i wiedza z zakresu fizjologii sportu przyczyniły się do wybrania niezwykle selektywnej oferty produktów, sprawdzonych w rzeczywistych warunkach treningu.

Oferowane produkty to przede wszystkim pulsometry oraz monitory aktywności. Dzięki ich wsparciu zawodowi sportowcy osiągają najwyższe cele, amatorzy rozwijają swoje pasje, a osoby potrzebujące motywacji do ruchu pracują nad dzienną aktywnością.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.polar.com/pl  oraz www.sportkonsulting.pl

Doppelherz aktiv to marka, która doskonale rozumie potrzeby sportowców. W tym roku dołączyła do grona partnerów Korona Wielkopolski! Uczestnicy kolejnych czterech imprez w swoim pakiecie startowym znajdą próbki preparatu Doppelherz aktiv Magnez Ultra Fast, który dzięki wysokiej zawartości magnezu, zapewnia prawidłową kurczliwość mięśni. Forma wygodnych mikrogranulek sprawia, że preparat można zażywać bez popijania. Jesteśmy przekonani, że z Doppelherz aktiv dotrzecie do mety jeszcze szybciej!

Więcej informacji -> http://bit.ly/DoppelherzaktivMagnez-B6400UltraFAST

 

Partnerzy Strategiczni

 • 053a272b08d2e8a256547e3c49bf7821_gallery.png
 • 450a2eeea62b06d8142829e5ae2e3ecf_gallery.jpg
 • 8040__LOGO_Doppelherz_aktiv_2008_11_podglad.jpg
 • centrum-medyczne-neomedica-poznan.png
 • High5-SN-REDBLACK-OL.jpg

Partnerzy

 • 0237ccf0c53235010e373131dde1fe93_gallery.png
 • logo_wysoka-jako_jpg.jpg
 • Parplast_logo.png
 • polar-logo.jpg

Patronat Medialny

 • 2fb5bf89ca697e072f26ee8178ac4408_gallery.jpg
 • TVP3_Pozna.jpg

Patronat Honorowy

 • 79fc1317769ade0d3d3a5252fe6725ec_gallery.jpg
 • d7fb5e9547d2d954a73461f141ae3757_gallery.jpg
 • onwf_logo_new_round_www1.jpg
 • umww_biostat.jpg